Výběr z díla fotografa Roberta Vana k vidění v galerijním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS v Praze

STARS LOVERS & FRIENDS Robert Vano
STARS LOVERS & FRIENDS Robert Vano

Od 30.9. do 30.10.2020 proběhne ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS v Praze 2 prodejní výstava Výběr z díla světoznámého fotografa Roberta Vana.

Výstava 40 fotografií s názvem ROBERT VANO | VÝBĚR Z DÍLA bude probíhat od 30.9. do 30.10.2020, vždy od pondělí do soboty v čase 10:00 – 18:00 hodin ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS, Na Slupi 17, Praha 2. Základní vstupné na výstavu bude činit 110 Kč. Vystavené fotografie bude možné v průběhu výstavy zakoupit a po jejím skončení spolu s podpisem autora a pečetí pravosti obdržet.

Výstava bude započata vernisáží, která za přítomnosti autora a vzácných hostů proběhne 30.9.2020 od 18:00.

V průběhu října proběhnou ve výstavních prostorách STARS LOVERS & FRIENDS workshopy s Robertem Vanem, které budou tematicky zaměřené na portrétní fotografii či akt. Fanoušci umělecké fotografické tvorby se také budou moci zúčastnit besedy s autorem fotografií spojené s komentovanou prohlídkou výstavy. Beseda proběhne 2.10.2020 od 18 hodin a bude doplněna projekcí a nahlédnutím do zákulisí tvorby Roberta Vana. Dne 3.10., kdy bude ve výstavních prostorách probíhat jeden z workshopů, bude výstava veřejnosti uzavřena.

Počínaje vernisáží 30.9.2020 bude možné na místě zakoupit kalendář s výběrem dvanácti černobílých fotografií Roberta Vana na příští rok. Z každého prodaného kusu bude část výtěžku věnována na dobročinné účely.

 

Výše vstupného na výstavu:

Dospělý: 110 Kč

Student / kartička ISIC apod. 80 Kč

Senior / OP nebo SENIOR PASS 80 Kč

ZTP: zdarma
Dítě do 6 let: zdarma

Rodinné vstupné: 250 Kč

(2 dospělí + 2 děti mladší 15 let)

 

O výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS:

Dvoupodlažní POP UP STORE „STARS LOVERS & FRIENDS“ najdete v centru Prahy, na adrese Na Slupi 17, Praha 2.  Nově otevřený prostor je ideálním místem pro setkávání s přáteli, zákazníky i s medii. Díky dvěma podlažím nabízí možnost rozdělení programu či expozice do více částí. Velkým bonusem je také kouzelná zahrada – „oáza klidu“ – ve vnitrobloku budovy. Přidanou hodnotou je navíc snadno dostupná lokace v centru Prahy, nedaleko Karlova náměstí, Vyšehradu či Rašínova nábřeží.

 

Prostor je vybaven prezentační technikou, showroomem pro potřeby prezentace produktů, barem a zázemím i pro méně formální setkání.

Comments

comments

Vyhledat