Vyhrajte lístky na Hranice filmu – bleskově!

Pražská FAMU hostí seminář Hranice filmu. Letošním tématem je „nejen filmový obraz“. Seminář proběhne ve dnech 12. a 13. května a jeho hosty budou mimo jiné Boris Masník, Vít Klusák nebo David Jařab. Akci pořádá Centrum dokumentárního filmu ve spolupráci s Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů Ji.hlava.

Letošní ročník Hranic filmu prozkoumá, jak filmový obraz vzniká, a jaké jsou jeho současné trendy, třeba ve vztahu k virtuální realitě,“ říká dramaturg akce Šimon Bauer. A dodává: „Co přednáška, to autorská osobnost s jedinečným pohledem.

Vyhrajte 2 volné vstupy na tuto akci.

Soutěžní otázka: Kolikátý ročník Hranic filmu se letos koná?

Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž HF, napište adresu pro zaslání výhry. Soutěž končí už 11.5.2018 v 13 hodin. Vyhrává první správná odpověď.

 

Zasláním e-mailu potvrzujete následující:
Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen „Zákon o ochraně osobních údajů“) souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů firmě PROTIŠEDI s.r.o. jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlasím se zasíláním e-mailového zpravodaje Protišedi. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Comments

comments

Vyhledat