Vyhrajte vstupy na novou satirickou show

Nedávno jsme vám v rozhovoru představili satirickou kvízovou show Nesem vám noviny. Pět komiků v ní před publikem probírá aktuální události v politice, společnosti a kultuře. A vy můžete být u toho. 

Show má okruh stálých tvůrců (Tomáš Plhoň, Luděk Staněk, Libor Macháček, Jaroslav Cerman, Honza Studnička, Adam Balažovič) a někdy se můžete nadít i výjimečných hostů. Už 20. prosince bude v Nesem vám noviny jako vzácný host Jindřich Šídlo. „Na to se těším. Jsou s Luďkem Staňkem dlouholetí kamarádi, oba točí pravidelný satirický pořad, ale takhle v jednom pořadu se, myslím, ještě nepotkali. Myslím, že si každý z nich myslí, že je mnohem lepší než ten druhý. A to bude roztomilé sledovat,“ řekl v našem rozhovoru scenárista pořadu Tomáš Plhoň.

My pro vás máme dva volné vstupy na Nesem vám noviny na 20.12. 23 v Rock Café. Vyhraje je autor/ka první správné odpovědi na naši soutěžní otázku:

Kterému fotbalovému týmu fandí Jindřich Šídlo?

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem „fotbal“. Soutěž končí 18. prosince 2023 ve 13 hodin. Autor/ka  první správné odpovědi získá dva volné vstupy do Rock Café na 20.12.23.


Pravidla soutěže: 

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: e-mail, jméno, příjmení.

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“


Comments

comments

Vyhledat