Vyhrajte vstupy na Wolf Parade

Wolf Parade
Wolf Parade

Jedna z klíčových veličin kanadské alternativy, montrealská kapela WOLF PARADE, přijíždí podruhé do Prahy – tentokrát s albem Cry Cry Cry. To vyšlo vloni na podzim u seattleského labelu Sub Pop.

Soutěžní otázka: Kolikáte tohle album je v historii kapely?

Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž tumbler, napište adresu pro zaslání výhry. Soutěž končí 12.5.2018 v 13 hodin. Vyhrává první správná odpověď, vítěz získá od Archy 2 volné vstupy.

Zasláním e-mailu potvrzujete následující:
Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen „Zákon o ochraně osobních údajů“) souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů firmě PROTIŠEDI s.r.o. jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlasím se zasíláním e-mailového zpravodaje Protišedi. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Divadlo Archa ve spolupráci s A.M.180 crew a Landmine Alert

uvádí  

 

WOLF PARADE (CAN, Sub Pop) + support

neděle 3. června 20:00, Divadlo Archa

 

 

Comments

comments

Vyhledat