Vykoupejte se v poezii: LUSH X The Poetry Pharmacy

Markova spolupráce s Deb z Poetry Pharmacy inspirovala tři nové koupelové bomby. Každá z nich spojuje poezii vybranou tak, aby přinášela útěchu, a odpovídající vůni pro navození atmosféry.

Chcete-li aktivovat ozdravný proces a odhalit své duši uklidňující verše, ponořte svou vybranou předepsanou medicínu v podobě bomby do napuštěné vany a vklouzněte do zářivě zbarvené lázně. Uvolněte se, dýchejte a pozorujte, jak se vaše báseň s šuměním vynořuje na hladinu. Čtěte svým vlastním tempem a hloubejte o ní, dokud se vám neudělají varhánky nebo dokud není čas vylézt.

Kolekce je k dostání online a ve všech kamenných prodejnách LUSH.

Vhoďte bomby do napuštěné vany, relaxujte a čekejte, až se na hladině s šuměním vynoří báseň (v AJ), váš lék na duši.

Broken Heart
180 Kč/ kus

K užití v hodině nouze; lék a regenerační prostředek pro útěchu, odvahu a sebedůvěru. Všichni víme, jak bolí zlomené srdce… Nechte to ze sebe prostě smýt růžovou koupelí s jemným zlatým třpytem a květinovo-kouřovou vůní Sappho. Ať už trpíte stresem z moderního světa, bolestí ze zlomeného srdce nebo prostě jen potřebujete balzám na duši, mají pro vás tu pravou medicínu.


Slow Down
180 Kč/ kus

Koupelovo-poetický uspávací prostředek, sedativum a balzám na duši; k navození chvil rozjímání a klidu. Osvěžující citrusové tóny se pojí s uklidňujícím květinovým aroma do dokonalé vůně Nero, aby vám pomohli dopřát si trochu něhy. Vznešená, krásně modrá bomba do koupele zvoucí k odpočinku v povznášející lázni je váš lék na příliš rušný a uspěchaný život.


Wild Remedy
180 Kč/ kus

Osvěžující a posilňující, přinášející příjemné oživení i pohodu. Tato koupelová bomba s jemnou horskou vůní Fresh As a jablečně zelenou barvou vám připomene inspiraci, kterou lze čerpat z přírody. Z nejtemnější koupelny v nejzapadlejší uličce nejvelkolepějšího velkoměsta vás přenese na svěží louku u šumícího potoka.

Comments

comments

Vyhledat