Winnie Harlow a nové tenisky PUMA Mile Rider

PUMA Mile Rider -Winnie Harlow, foto PUMA
PUMA Mile Rider -Winnie Harlow, foto PUMA

PUMA představuje zcela nové dámské sneakers PUMA Mile Rider. Novou tenisku představuje nejnovější ambasadorka značky PUMA, modelka Winnie Harlow, která je i tváří boty.

Výrazné barevné kombinace, retro detaily a pohodlné odpružení dělají z nové boty Mile Rider perfektní tenisku pro všechna letní dobrodružství. Ať už míříte na písečné pláže jako Winnie Harlow, nebo plánujete strávit léto v Česku, je tato bota stvořena pro všechny chvíle strávené na slunci. Silueta Rider má v historii značky PUMA své nepostradatelné místo. Poprvé byla světu představená již v 80. letech jako běžecká bota a postupem času se stala jednou z neoblíbenějších tenisek street style módy. Nejnovější vzhled PUMA Mile Rider v sobě mísí klasický styl z 80. let a grafické prvky inspirované nespoutanými devadesátkami.  Jasné neonové barvy, metalický detail na straně boty, prvky ze syntetické kůže v kombinaci s klasickou černou barvou, to vše z boty PUMA Mile Rider dělá ten nejlepší doplněk všech vašich nejen letních outfitů.

Tenisky PUMA Mile Rider jsou k dispozici na puma.com již od 13.7. a u prodejců, jako jsou Footshop, SneakersMole, Puma Concept Store v Palladiu je můžete najít v průběhu září.

Comments

comments

Vyhledat