ZALANDO podporuje oslavy Pride v České republice

ZALANDO
ZALANDO

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, poprvé představuje aktivaci na sociálních sítích zaměřenou na podporu Pride v České republice. S cílem přiblížit oslavy Pride každému v zemi vytvořilo Zalando efekt rozšířené reality, který lidem umožní vyjádřit podporu LGBTQIA+ komunitě online a kdekoliv.

Oslavy Pride byly v předchozích letech organizované především v Praze a Brně, proto se Zalando zaměřilo na jejich dostupnost po celé zemi, a to díky rozšířené realitě duhy, kterou mohou lidé použít na Instagramu či Facebooku a umístit ji na jakékoliv místo – domů, na ulici nebo na jakoukoliv známou lokalitu, například Karlův most nebo Ješted. Použitím duhy na svých sociálních sítích tak může každý vyjádřit podporu svobodě a LGBTQIA+ komunitě.

„Inkluze a diverzita lidí, životního stylu i přístupu jsou silně zakořeněné v DNA Zalanda,“ říká Dawid Pożoga, Market Lead pro Českou republiku. „Věříme, že láska je svobodou každého a chceme využít našeho hlasu k vyjádření podpory všem hnutím, která bojují proti diskriminaci. Jako platforma dostupná všude v České republice, jsme se rozhodli, že i Pride by měla být dostupná všem v celé zemi. Proto vyzýváme všechny, aby použili naši speciální rozšířenou realitu a podpořili LGBTQIA+ komunitu,“ dodává.

#PrideKdekoliv odstartoval 26. srpna a efekt bude k vidění na sociálních sítích v animacích z vybraných míst České republiky: Brna, Plzně, Olomouce a čtyř pražských lokalit. Aktivace bude rovněž podpořena několika ambasadory Zalando, především Karlem „Kovy“ Kovářem, Elou Yababy nebo zpěvačkou Zeou. Rozšířenou realitu může na svých sociálních sítích použít zdarma každý, kdo vlastní smartphone.

Comments

comments

Vyhledat