Život v éteru, kronika soukromého rozhlasového vysílání: Posledních pár dnů sbírky

Kniha Život v éteru jde do finále. Grafické studio a tiskárna dodělávají finální detaily, zanášejí se opravy, upravují popisky…

A nyní je posledních pár dnů kampaně na hithitu. Co na přispěvatele čeká?

Na hithitu běží sbírka do noci ze čtvrtka na pátek (z 15. na 16. června). Připravuje se ještě jeden Last minute balíček – Limitovaná nabídka na poslední dny. Kromě něj zbývá možnost pořídit si tašky, pohledy, obrazy a další merchandise. Knížka bude v knihkupectvích a vybraných obchodech s oblečením a s hudbou, nový merch se ale vyrábět nebude!

V přípravě je i křest knížky.

Knížky budou od podzimu v běžné distribuci v knihkupectvích, nezávislých obchodech s hudbou a módou a na dalších místech. Plánuje se i audiokniha.

V kampani se vybralo více než 151 % cílové částky. Pokud se ve sbírce sejde 600 000, může začít natáčení audioknihy ihned.

Život v éteru je kronika první české soukromé rozhlasové stanice, která proklestila cestu všem ostatním: začínala jako pirátská vysílačka Radio Stalin,  nyní je to Radio 1, které je stále oblíbené a získává si i nové generace posluchačů. Na podzim oslaví 33 let v éteru.

https://www.hithit.com/cs/project/11979/probudme-knihu-zivot-v-eteru

 

Comments

comments

Vyhledat