ZOLTÁN TÓTH, ALEXMONHART a SALONč4 představují kolekci Labora 23

Brutalismus a futurismus, současnost a budoucnost, hrubý a křehký, masivní, jemný a stálá symbióza barev a forem. Kontrasty a jednota rozpracované do komplexní kolekce dámských, pánských oděvů a doplňků. Zoltán Tóth propojil svou vizi s ALEXMONHART a SALONč4. Jeho červená linie tak zasáhne do oblasti produktového designu tašek, doplňků a pánského tailoringu.

Styling: Jan Králíček Models: Denisa / Max Hair: Mirka Myšička Makeup: Margerita Krupenich Voiceover: Antonie Formanová Hudba: Kryštof Blabla

Dnešní doba neustále ukazuje, že spolupráce a vzájemná solidarita jsou nejlepší cestou k úspěchu. Kolekce Labora 23 poukazuje právě na myšlenku, že nás v budoucnu čekají nelehké překážky, a že je důležité přemýšlet nad dopady svého konání a myšlení již nyní a také, že největší síla je překonat se nachází právě ve společné úctě a kooperaci.

Doplňky Alexmonhart se svou kvalitou a designem řadí na špičku ve svém oboru v Česku, avšak nikdy se díky svému zaměření designérka Alexandra Steklík Monhart nepovažovala za módní designérku v pravém slova smyslu. Spojení s estetikou a profesionalitou Zoltána Tótha, mistrem módního oboru a SALONč4, resuscitující oděvní odkaz v Česku, vzniká dokonalá spolupráce, která se nejen navzájem doplňuje, ale posouvá dál.

 

Alexmonhart

Kozí 3, Praha 1

www.alexmonhart.com

Comments

comments

Vyhledat