Brian Jonestown Massacre už brzy v Praze

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

The Brian Jonestown Massacre
4. 8. 2018 doors 18.00
Praha, Lucerna Music Bar

Vstupenky v prodeji od 4. 5. 10:00 za 390 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal. Na místě 500 Kč.

The Brian Jonestown Massacre vydají letos hned dvě nová alba. První z nich Something Else, které vyjde 1. června na 180grm bílém vinylu, bylo nahráno a produkováno v berlínském studiu Cobra Antona Newcombeho. Druhé letošní album kapely vyjde v září, ale už 4. srpna si nové skladby budou moci poslechnout návštěvníci koncertu Brian Jonestown Massacre v Lucerna Music Baru.

Something Else je sedmnáctým albem Brian Jonestown Massacre. Není tak experimentální jako poslední desky a zní tradičněji. Devítiskladbové album bylo nahráno mezi rokem 2017 a 2018 a potěší staré i nové příznivce skupiny.

Deska vychází po relativně klidném roce 2017 – kapela byla na turné v USA a Mexico City, kde propagovala loňské album Don’t Get Lost. Nyní ohlásila koncerty v USA, Kanadě a Austrálii a záhy ohlásí turné v Británii a v Evropě.

Skladba The Brian Jonestown Massacre Straight Up and Down byla použita v oceněném snímku Boardwalk Empire. Anton složil také hudbu k filmu Moon Dogs, který režíroval Philip John (Svengali, Downton Abbey, Being Human).

Více info:

www.thebrianjonestownmassacre.com
www.facebook.com/thebrianjonestownmassacre
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Comments

comments

Vyhledat