Na co k Pilotům

                                    Události v Kině Pilotů 22. 9. – 28. 9.​​​​​​​​                        

Žaluji!

Datum: od 24. 9.

Nový film Romana Polanského vypráví o slavné Dreyfusově aféře. Snímek získal ve Francii 3 Césary (včetně toho za nejlepší režii) a také Velkou cenu poroty (Stříbrný lev) na festivalu v Benátkách 2019. V hlavní roli se představí Jean Dujardin a Emmanuelle Seigner.

Vstupenky: https://kinopilotu.cz/2668138

FEBIOFEST v Kině Pilotů (QUEER NOW a PLANET DARK)                                                                   Datum: od 18. 9. – 25.9

K zhlédnutí budou dvě sekce QUEER NOW a PLANET DARK Sekce QUEER NOW již potřetí přináší pestrý vývěr nových queer filmů ze světových filmových festivalů. PLANET DARK se věnuje temným žánrům (horor, thriller, true crime). Vstupenky v prodeji. Program naleznete na webu.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz
​​​​​​​​​​​               ​​

Corpus Cristi

Datum: od 26. 9.

Dvacetiletý Daniel projde v nápravném zařízení pro mladistvé duchovní proměnou. Chtěl by se stát knězem, s jeho trestním rejstříkem na to ovšem nemůže ani pomyslet. Když je propuštěn a má začít pracovat v truhlárně na malém městě, převlékne se po příjezdu do kněžského a díky náhodě se ujímá péče o místní farnost. Příchod mladého charismatického pastýře rozčeří stojaté vody a místní komunita, krutě zasažená tragédií, k níž tu došlo, může s jeho pomocí začít pomalu léčit své rány. Uspěje Daniel ve svém poslání? A za jakou cenu?

Vstupenky: https://kinopilotu.cz/2668372


Naděje

Datum: od 26. 9.

Silné drama Naděje dává své hlavní hrdince v plné síle jen slabou naději, když lékaři den před vánocemi zjistí, že má neléčitelný nádor. Ze života jí zničehonic zbývá už jen opravdu málo a ta největší zkouška čeká na vztah s jejím mužem. Šance na přežití není žádná, mají nějakou naději alespoň oni dva? Film vznikl podle osobních zkušeností režisérky, skvělé knižní předlohy a exceluje v něm ústřední herecká dvojice v čele s hvězdným Stellanem Skarsgardem.

Vstupenky: https://kinopilotu.cz/2668363

Postiženi muzikou

Datum: od 25. 9.

Zákulisí neobyčejné kapely The Tap Tap. Před 21 lety založil Šimon Ornest v Jedličkově ústavu hudební kroužek. Lidem s postižením v něm dal uspět i v normálním světě. Dnes jsou známí jako kapela The Tap Tap. Film Postiženi muzikou přibližuje jejich historii i vztah mezi kapelníkem a hudebníky.

Vstupenky: https://kinopilotu.cz

Kino Pilotů stále promítá snímky Krajina ve stínu, Mlsné medvědí příběhy, Tenet, Šarlatán, Víkend na chatě a další filmy.

Comments

comments

Vyhledat