Starbucks hlásí novinky se světle praženou kávou Blonde Roast

 

Vychutnejte si jedinečný zážitek s Blonde Roast 

Jemná chuť plná energie v nových sezónních nápojích ve Starbucks 

Pro všechny fanoušky jedinečného kávového aroma a jemné delikátní chuti přicházejí na začátku roku do Starbucks skvělé novinky se světle praženou kávou Blonde Roast. Světlejší pražení kávových zrn zachovává lehkost a jemnost, aniž by nápoj přišel o plnost chuti nebo obsah kofeinu. Přijďte se nastartovat do nového roku do Starbucks a ochutnejte nové Vanilla Bean Blonde Macchiato nebo Roasted Hazelnut Blonde Macchiato. 

Začátek roku se v Starbucks nese ve znamení oblíbené světle pražené kávy Starbucks Blonde Espresso Roast. Ta je výsledkem jemného pražení, které zachovává v kávě jemnost chuti s jemným sladkým podtónem, a doplňuje stálou nabídku Starbucks Signature Espresso Roast, která byla původně představena před více než 40 lety. Starbucks Blonde Espresso Roast vyniká jemností se sladkými citrusovými tóny a delikátním tělem. Tato jedinečná kávová směs byla vytvořena týmem mistrovských mixérů a pražířů a spojuje v sobě kávové boby z latinské Ameriky a východní Afriky pražené tak, aby byla  zvýrazněna jemná sladkost kávy. 

Nyní si tuto skvělou kávu můžete vychutnat v sezónních nápojích, které potěší všechny fanoušky jemné chuti v kombinaci s pořádnou dávkou kofeinu. Lahodné Vanilla Bean Blonde Macchiato v sobě spojuje jemnost Blonde Espresso Roast s našlehaným mlékem a příchutí vanilkového lusku s vanilkovou polevou. Fanoušky pražených ořechů potěší Roasted Hazelnut Blonde Macchiato s oříškovou polevou, které dodá tu správnou dávku energie. Shotem Blonde Espresso Roast však můžete vylepšit jakýkoliv ze svých oblíbených nápojů z nabídky Starbucks. 

Kromě novinek na bázi Starbucks Blonde Espresso Roast najdete ve všech kavárnách i novou nabídku dezertů, která skvěle doplňuje jemnou kávovou chuť nápojů. Vychutnat si tak můžete dort s lesním ovocem a broskvemi či kokosovou kuličku plněnou bílou čokoládou. 

Začátek roku ve Starbucks určitě nepromeškejte!

Nezapomeňte, že pokud si necháte svůj nápoj připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, budete nejen ekologičtí, ale ušetříte navíc 10 korun. 

 

Comments

comments

Vyhledat