Události v Kině Pilotů 22.6. – 28. 6.    

z filmu Kalifornský sen, foto Kino Pilotů
z filmu Kalifornský sen, foto Kino Pilotů

Na co v prvním letním týdnu k Pilotům?                                        

 

Víkend na chatě with Czech and English subtitles

Datum: 25. 6. a 27.6 (English friendly) a 24.6 (s welcome drinkem)

Kino Pilotů nabízí možnost zhlédnout film i s anglickými titulky (English friendly). Jak to dopadne, když se sejde (bez signálu) 7 Finů a Finek a 1 Švéd vybavených nekonečným množstvím vodky na ostrovní chatě? To se dozvíte v nové letní komedii. Dále je tu ještě středční projekce – 24. června bude film promítán pouze s českými titulky, ale s welcome drinkem od Finlandie zdarma.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2538583  

Kalifornský sen

Datum: od 24. 6.

Maggie (Dakota Johnson) se touží stát úspěšnou hudební producentkou. Jako osobní asistentka popové ikony Grace Davisové  by teoreticky měla mít tu nejlepší průpravu, jenže prakticky to takhle jednoduše nefunguje. Maggie je v Traciině životě ten nejposlednější poskok, který donáší kafe a oblečení z čistírny a čtyřiadvacet hodin denně je připravený plnit i ty nejbláznivější nápady své šéfové. Pokud má nějaký ten umělecký nápad, Traciin producent Jack (Ice Cube) ho pokaždé pohrdavě zamítne. Maggie se však nezvdává.
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2532664 

Na krev: debata s tvůrci               Datum: 23. 6.

Celovečerní dokument Na krev zachycuje osmou generaci loutkářského rodu Kopeckých skrze bratry Rosťu a Vítka Novákovy v klíčovém období jejich existence – od roku 2014, kdy získali svůj vlastní prostor pojmenovaný Jatka78 a poprvé přičichli k ambicióznějším projektům s novocirkusovým souborem Cirk La Putyka. Vedle zákulisí souboru nebo černobílých záběrů z rodinného archivu dokument nabízí především velmi osobní a niterný vhled do života a práce bratrské dvojice ve třech letech. Fenomén nový cirkus zde ale není představován jen jako třpytivá estráda plná neuvěřitelných kousků artistů a akrobatů či jako spolek volnomyšlenkářských umělců, kteří se vezou na vlně popularity mezi pražskou kavárnou. Je to příběh o splněném snu. A to nejen principála Rosti Nováka, ale také jeho předků. Především Rosťova sebezničující vůle totiž přinesla teprve po osmi generacích rodině kočovných kumštýřů to, po čem vždy toužili – vlastní prostor, kamenné divadlo. 

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2531722 

 

Kino stále promítá snímky Vysoká dívka, Fany a pes, V Síti,  Psi nenosí kalhoty, Králíček JOJO a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat