Vyhrajte dva vouchery na týdenní vstup do Form Factory

Už na přelomu podzimu a zimy 2023 otevře Form Factory v Praze dva zcela nové fitness kluby. Návštěvníci a zájemci o aktivní pohyb najdou v nových fitness klubech rozsáhlé kardio zóny, funkční zóny a další kompletní vybavení a stroje pro individuální trénink. Po tréninku pak mohou návštěvníci využit saunu anebo solárium.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte dva vouchery na týdenní vstup do Form Factory. Nápovědu pro správnou odpověď najdete v dříve zveřejněném, níže linkovaném článku.

Soutěžní otázka: Kde budou dva nové fitness kluby Form Factory, otevřené na přelomu podzimu a zimy 2023?

a)  na Žižkově a v Bubenči

b) v Holešovicích a v Letňanech

c) v Libni a v Dejvicích

Odpovědi posílejte mailem na souteze@protisedi.cz s předmětem „factory“. Soutěž končí 10. listopadu 2023 ve 13 hodin. Autoři prvních dvou správných odpovědí získají voucher na týdenní vstup do Form Factory.

 

 

Pravidla soutěže: 

Výhru nelze směnit za peníze. Pozor: abychom dali šanci všem, jeden výherce smí od 29.7.21 na protišedi vyhrát pouze 2x za kalendářní rok.

Správce předkládá subjektům zpracování dat pro účely korespondence následující souhlas:

„Tímto udělujete odvolatelný souhlas Správci – firmě PROTIŠEDI s.r.o., SPIS. ZN. C 242760 vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „Správce“), aby zpracovávala tyto osobní údaje: e-mail, jméno, příjmení.

V případě výhry zpracuje Správce také poštovní adresu výherce.

Výše uvedené údaje je nutné zpracovat za účelem činnosti Správce, zejména zasílání informací o výhře a korespondenci o zaslání výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 10 let. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje firmy. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem. Osobní údaje nejsou předávány třetím osobám.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– vzít souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.“

 

Comments

comments

Vyhledat