Akce v Kině Pilotů

Špióni v převleku, zdeoj: Kino Pilotů
Špióni v převleku, zdeoj: Kino Pilotů

Události v Kině Pilotů 25. 12. – 30. 12.

 

Špióni v převleku                        

Datum: od 26. 12.

Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter… není. Ten je prostě jen geniální. Náročnou universitu vystudoval už v 15 letech a teď zrovna pracuje na tajných výzkumných projektech pro ještě tajnější vládní službu. To, že se tito dva dají někdy dohromady jako parťáci v akci, by si nedokázal představit ani ten největší padouch. Jenže na to dojde právě teď, kdy je potřeba zachránit svět před jedním takovým, před Kellerem Killianem, zlosynem číslo 1.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2357317 

Dokonalá lež 

Šarmantní podvodník Roy Courtnay si v životě nadělal spoustu problémů a stále jej pronásleduje jeho temná minulost. Když na internetové seznamce potká bohatou vdovu Betty McLeish, nemůže uvěřit svému štěstí. Námluvy ale neprobíhají zcela podle jeho představ. Poprvé ve své kariéře se hvězdy Hellen Mirren a Ian McKellen setkávají na filmovém plátně.

Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2357323 

 

Portrét dívky v plamenech

Bretaň, rok 1760. Malířka Marianne dostane zadání odjet do panského domu na izolovaném ostrově a namalovat tam svatební portrét Héloise – mladé dívky z bohaté rodiny, která na přání své matky právě opustila klášter, aby se provdala do Milána. Héloise domluvenému manželství vzdoruje tím, že se odmítá nechat portrétovat.


Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2357329 

 

Kino stále promítá snímky Star Wars, Curiosa, Fany a pes, Vlastníci a další filmy.

 

Comments

comments

Vyhledat