Tip na výstavu: DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Salonní výstava DARK Matter Does not MATTER_ Black Friday_ Worm up #1, přetvoří galerii na červí díru. Přední čeští autoři jako jsou Josef Bolf, Vladimír Skrepl, Jakub Janovský, Jan Vytiska, či Sofie Švejdová (a další), podstoupí zkoušku černého pátku a to ve středu, 19.6. 2019 od 18:00 ve White Pearl Gallery.

Kontextové zasazení / volná interpretace
“ Působení temné hmoty bylo detekováno i v cashflow kvadrantu. Systém se zdá být oproštěn od zvyku, plánování, trhu a smíšení. Silná teorie emergence však předpokládá, že alespoň některé její jevy jsou stále entitami samy o sobě. Vzhledem k její více, než 90% fyzické absenci, je její porozumění a původ, běžnou myslí neuchopitelné. Divize 16 autorů, ale nemusí pro získání finanční gramotnosti vystřelit do vesmíru. Aby vnesli světlo do stínů, podstoupí zkoušku černého pátku., tj.: přejdou ze stavu červených čísel do (brutto) – (netto) – sebe holdingu.

Celosvětový černý svátek, jehož začátek se datuje od pádu hmotové velmoci, doprovázený celosvětovým tripem, etablovaným za podpory Rockefeller nadace, zpravidla graduje by Cyber Monday. Recese umělců má však za cíl jinou spekulaci. Vše- prostorová instalace #1, přetvoří galerii za implicitní náklady, tj (OPC), na červí díru. Výsledkem transformace může nastat přenesení diváka do dimenze Zlatých Sáčků, inc., lepšímu sebepoznání v procesu vzniku vytváření hmot a pravdy o prostorové činnosti společnosti v naší realitě.

Temná hmota se zdá totiž nebýt ve vzduchu, ale ze vzduchu a jen jejím aktivním přijetím se můžeme podílet na její deformaci.“ – Alexandra Karpuchina

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _  Worm up #1
Josef Bolf / Black Hole Generation / Jakub Hošek / Jakub Janovský / Tomáš Jetela / Matyáš Maláč / Petr Pelzmann / Stanko Sequens / Vladimír Skrepl / Jan Slanina / Samuel Stano / Sofie Švejdová / Jan Vytiska

Vernisáž výstavy 19. 6. 2019 od 18:00
Výstava potrvá od 20. 6. do 19. 7. 2019
White Pearl Gallery, Dittrichova 5, Praha 2, 120 00

 

Comments

comments

Vyhledat